Elhon Brukarstwo

Firma Elhon powstała w wyniku wieloletniego doświadczenia zdobytego w dziedzinie aranżacji terenów zielonych i brukarstwa. Firma wykonuje bardzo trudne i skomplikowane realizacje z zakresu "brukarstwa" dla klientów indywidualnych oraz firm, instytucji czy też budynków użyteczności publicznej. Usługi brukarskie świadczymy na terenie województwa Opolskiego.

Wiedza i profesjonalne podejście do każdej inwestycji oraz stosowanie najwyższej jakości materiałów pozwala na stworzenie nam wyjątkowo trwałych i estetycznych nawierzchni betonowych bądź granitowych. Firma Elhon posiada własny, niezbędny sprzęt do wykonania wszelkich prac związanych z robotami brukarskimi. Nasze prace wykonujemy z materiałów własnych jak i powierzonych. Organizujemy transport kostki, kruszyw oraz materiałów niezbędnych do całkowitej realizacji inwestycji. Doświadczenie właściciela firmy a także wyselekcjonowanych i przeszkolonych pracowników sprawia iż prace budowlane przeprowadzane są szybko i profesjonalnie.

Naszym celem jest zadowolenie klienta korzystającego z naszych usług od rozmowy wstępnej po końcowy etap realizacji. Zadowolony klient poleci nas dalej, jako rzetelną i sprawdzoną firmę. I tak działamy od wielu lat. Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych klientów. Zapewniamy najwyższą jakość usług oraz konkurencyjne ceny, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.