produkty

 • Kostka brukowa

  Dzięki współpracy z wieloma producentami kostek brukowych, jesteśmy w stanie zaspokoić wymagania każdego klienta. Współpracujemy z takimi producentami jak Stryi, Polbruk, KostBet, Libet, DrewBet i Bruk. Szeroka oferta proponowanych przez Nas produktów, pozwoli Państwu stworzyć niepowtarzalną przestrzeń wokół swojego domu. Poniżej znajdą Państwo cennik oraz odnośniki do stron Producentów.

  cennik
 • Kostka granitowa

  Kostka granitowa to inwestycja na długi czas. Cechuje się wysoką odpornością na zmienne warunki atomsferyczne, dzięki czemu przez lata zachowuje swoje walory użytkowe i wizualne. Jako naturalny kamień doskonale komponuje się z otoczeniem. Dzięki różnorodnej kolorystyce oraz różnych formach układania podkreśli ona piękno każdego domu, podjazdu, wjazdu, placu czy ogrodu.

  cennik
 • Kruszywa

  Oferujemy Państwu kruszywa dekoracyjne oraz budowlane. Dodatki w postacji kruszyw ozdobnych sporo zmieniają w aranżacji otoczenia domu. Zastosowanie ich do wybranych części ogrodu jak np. skalniaki czy też oczka wodne sprawia, iż ogród staje się niepowtarzalny. Drobne kamyczki ( grys, żwir ) doskonalne nadają się do wypełnienia przestrzeni między roślinami. Dobrej jakości kruszywo idealnie nadaje się do wybrukowanych ścieżek czy też podjazdów.

  cennik

kategoria