Elhon Docieplenia

Firma Elhon to zespół młodych ludzi z dużym zawodowym doświadczeniem. Oferujemy Państwu kompleksowe wykonanie wszelkich prac remontowych oraz wykończeniowych związanych z elewacjami budynków jedno i wielorodzinnych. Podejmiemy się pracy na nowo powstałych budynkach oraz tych do remontu. Teren na którym świadczymy usługi to Krapkowice i województwo Opolskie.

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, na które udzielamy odpowiedniej gwarancji. Naszym atutem jest wysoko wykwalifikowana kadra pracowników i wysoka jakość realizowanych robót. Doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania na każdym etapie prac, począwszy od technologii, poprzez materiały, kończąc na poradach projektanckich.

Jeśli poszukują Państwo jedynie okazji do zakupu dobrych materiałów w dobrych cenach to proszę zapoznać się z naszą ofertą i działem PRODUKTY. Można wybierać spośród różnych rodzajów pokryć dachowych, materiałów na elewacje, okien PCV i innych materiałów budowlanych.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie bo też i każdy inwestor ma inne wymagania do których My się dostosujemy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.